Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Vila domky na ostrově Ko Lanta v Thajsku

Kód: 13777020

Typ nemovitosti: Vila

Lokalita: Thajsko

Obytná plocha: 1 10  - 1 50 m2

Kontakt na makléře: +(420) 776 229 007

Cena nemovitosti: od 4 600 000 CZK


Sdílet


Detailní popis

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízíme atraktivní nabídku na prodej či pronájem vila domy v Thajsku s českým servisem na ostrově Ko Lanta, 150 metrů od nejkrásnější pláže na ostrově. Zájemci o koupi mají možnost vyzkoušet si pronájem vily ZDARMA. Atraktivní je nabídka i pronájmů vil po celý rok na libovolnou délku pobytu - týdenní pronájmy vily, 10 dní, 2 týdny, měsíc i déle dle přání klientů. Super TIP na strávení dovolené v Thajsku za bezkonkurenčí ceny, případné odkoupení nemovitosti. Zajistíme navíc veškeré transfery v místě pobytu, výhodné ceny letenek, vše domluva v českém jazyce.

Ceny pronájmu již od 3322 Kč osoba / 8 dní,
4317 Kč osoba / 11 dní
5648 Kč osoba / 15 dní
10960 Kč osoba / měsíc
Ceny domů k prodeji již od 4,6 - 6,5 mil Kč

Ostrov Ko Lanta, kde nebudete obklopeni davy turistů, leží necelé 1,5 hod. jízdy autem z letiště Krabi (nebo 2 hod. lodí z ostrova Phuket). Po celé délce ostrova (30 km) se táhnou krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do průzračného Andamanského moře. Hornatý ostrov je porostlý tropickou vegetací. Teploty zde neklesají pod 30°C a teplota moře pod 28°C. Celoroční ubytovací kapacita! Luxusní vily pro 4 až 6 osob  se nachází ve vilovém komplexu  přímo u moře s výhledem na ostrovy Phi Phi. Jedna z nejlepších pláží ostrova 3 km dlouhá Khlong Nin Beach s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře vhodným i pro malé děti a romantická pláž Nui Beach, se nacházejí pouze 150 metrů od vil. Vilový komplex leží na nejkrásnějším místě ostrova v naprosté oáze klidu obklopen bujnou vegetací. Pouhých 15 min chůze od vilového komplexu se nachází vyhlášená místní restaurace Cook Kai a další spousty restaurací a barů. Vily jsou klimatizované, ve vilách je sociální zařízení, kompletně vybavený kuchyňský kout s lednicí, obývací místnost (internet s Wifi připojením, satelitní TV se zahraničními programy, DVD a CD přehrávač, stropní ventilátor), klimatizované ložnice s manželskou postelí. Velkou předností vil je prostorná terasa (venkovní sprcha, slunečníkový set), z níž je nádherný výhled na moře a západ slunce. Stravovat se bez problémů můžete v příjemných okolních restauracích za velmi nízké ceny.

KO LANTA se skládá ze dvou ostrovů Lanta Noi (menší přírodní ostrov kde nejsou žádné resorty) a turisty navštěvovaný Lanta Yai (cca 28 km dlouhý, 152 km2), který leží 70 km jižně od mezinárodního letiště Krabi. Lanta Yai je jedním z 52 ostrovů provincie Krabi a také součást národního mořského parku Lanta Marine National Park. 25 km panenských pláží a především západní strana ostrova nabízí jedno z nejromantičtějších míst v Thajsku a jihovýchodní Asie.

Je tu několik rybářských vesnic, kokosové, kaučukovníkové a banánovníkové plantáže, které jsou lemovány deštným tropickým pralesem s kopci dosáhující výšky přes 250 metrů. Nedaleké korálové ostrovy nabízejí ideální podmínky pro potápění. Kromě pestrobarevných korálových útesů jsou zde místa pro pozorování žraloka velrybího, leopardího, barakud a tuňáků.
Nejkrásnější potápěčské lokality jsou okolní ostrůvky Ko Rok, Ko Haa, Ko Ma, Hin Bida, Ko Kradan, Ko Phi Phi Lae, Fantasy Rock, Sharks Point a ohromné korálové zahrady Hin Daeng a Hin Muong s viditelností až 30 m pod vodou.
Okolní známé ostrůvky jsou Phi Phi Islands (40 min. lodí), Krabi – Ao Nang Bay (80 min. lodí) či Phuket (90 min. lodí), kam také doporučujeme uskutečnit výlety. Pro poznávání členitého ostrova (který projedete za cca 4 hodiny) doporučujeme zapůjčit si motocykl či místní „tuk tuk“ pro 4 osoby a zážitkem je navštívit: místní trhy u městečka Saladan, vyhlídku View Point, jízdu na slonech k jeskyni Tiger Cave či vodopádu, projížďka loďkou přírodními mangrovníkovými kanály s ostrůvky Ko Bu Bu a Taleng Beng, rybářskou vesnici s místními obyvateli Gypsy Village, městečko s poklidnou atmosférou a rybími trhy Lanta Old Town a jižní cíp ostrova Ta Noad Cape s národním parkem Mu Koh Lanta a majákem s pěkným výhledem. Západy slunce a výhled na ostrovy Ko Phi Phi si vychutnáte z celého západního pobřeží ostrova a jsou lahůdkou pro milovníky romantiky.
Z mezinárodního letiště Krabi se dostanete na ostrov Ko Lanta po 90 minutách jízdy, zajišťujeme transfery z letiště přímo do vil! Další mezinárodní letiště je na ostrově Phuket (dosažitelné po 3 hod. jízdy taxíkem či 2 hod. jízdy lodí) Přelet z Bangkoku trvá necelých 80 min. Členitý ostrov porostlý bujnou tropickou vegetací má mnoho malebných písečných pláží, které omývá průzračné Andamanské moře. Přivítá Vás přátelský úsměv místních domorodců, celoroční teplé klima (vzduch 30C / voda 27C, období dešťů září-říjen) a ideální podmínky pro potápění. Na ostrově se nachází několik výborných rybích restaurací (např. Lanta Sea Food, Cook Kai, Same Same but Diferent, Laanlay, View Talay, Orchid, Tavern, Cat Fish…) a mnoho plážových barů (např. Mong, Where Else, Nature Beach Bar, I Bar, The Frog, Feeling Bar, FMCK, Orchid, Mook Anda…).
Pro milovníky aktivní dovolené doporučujeme navštívit region Krabi kde je: 18-ti jamkové hřiště Pakasai (cca 70 min. jízdy, fee stojí cca 1.000 THB), přírodní termální jezírka Hot Spring a Emerald Pool u Klong Tom, sochu Buddhy na 500m vysokém vrcholku Wat Am Suea u Krabi (výstup po 1.272 schodech), strmé skalnaté homolky na Ao Nang a Railay Bay s jeskyní Phra Nang Cave, projížďku po tajemné řece Krabi River, úchvatný národní park Khao Sok. Určitě Vás uspokojí i jednodenní výlety lodí na okolní ostrůvky Ko Phi Phi a Bamboo Island, Ko Kradan a Ko Ngai s jednoduchými bungalovy, nádherné šnorchlování na Ko Rok a Ko Ma, Ko Muk s jedinečnou lagunou Sra Morakot, zelený kopcovitý ostrov Ko Jum a doporučujeme pro dobrodruhy i vícedenní výlety na málo osídlené jižní ostrovy Ko Libong, Ko Bulon, Ko Lipe a Ko Tarutao v národním parku Pethra. Objevte i Vy tyto nádherné jižní ostrovy v Andamanském moři, kam ještě nestihnul masově proniknout turistický ruch, jako třeba na známější ostrovy Phuket či Ko Samui.

1/ nemovitost je registrována na katastru Krabi-Lanta Noi od roku 2011 (kolaudace).

2/ k nemovitosti vlastníme tzv. "modrou knížku" což je takové thajské LV a je důležité k možnému prodeji

3/ výhodná investice - předpokládaný roční výnos z pronájmu vily - 350 000 Kč

4/ k vile je veškerá projektová (stavební) dokumentace

5/ Jedná se o komplex 13 privátních vil na ostrově Koh Lanta Yai (Thajsko), majitelé z 80% Češi a zbytek Švédi.

6/ Jedinečná nabídka pro potenciální zájemce - potencionální zájemce který přijede se podívat na vilu a koupí ji, tak neúčtujeme peníze za pronájem, v opačném případě symbolických 3000 Kč. Právní servis na místě (převod na katastru, KS) zajistíme na své náklady. Vše v překladu do češtiny.

Odeslat poptávku
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.