Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Luxusní vila s bazénem na Slovensku

Kód: 16026215

Typ nemovitosti: Vila

Lokalita: Slovenská republika

Obytná plocha: 3  x 1 25 m2

Plocha pozemku: 836 m2

Kontakt na makléře: + (420) 602 489 153

Cena nemovitosti: info v kanceláři


Sdílet


Detailní popis

Společnost Golden Castle s.r.o. Vám exkluzivně nabízí prodej luxusního rodinného sídla (Vila domu) v obci Spišská Nová Ves na Slovensku. Vstupní brány do Slovenského Ráje. Jedná se o třípodlažní vilu s garáží pro čtyři vozy, s velkou venkovní terasou (plně zastřešenou) s krbem a veškerým vybavením. Na nádvoří vily je vybudován venkovní bazén o rozměrech 8/4 m. U bazénu se nachází venkovní domeček s kuchyní a s technickým příslušenstvím k bazénu. Uvnitř vily jsou třípodlažní patra o výměrách cca 125 m2. V přízemí vily se nachází  tři místnosti- kompletně nadstandardně vybavená kuchyně + jídelna, obývací pokoj, pokojík, vstupní chodba. Z přízemí se dá vyjít francouzským oknem přímo na terasu či z druhé strany k venkovnímu bazénu. V prvním podlaží vily jsou rozmístěny tři kompletně vybavené pokoje + vstupní hala vybavená zámeckou sedací soupravou, + nadstandardně vybavená koupelna a WC. Veškeré pokoje jsou velmi luxusně vybavené. V ložnici se nachází zámecká manželská postel. Jeden z pokojů je vybaven  balkonem s výhledem na bazén a venkovní zahradu. Ve druhém podlaží vily jsou čtyři kompletně a nadstandardně vybavené pokoje ( 2 dětské pokoje, jeden z pokojů je vybaven balkonem s výhledem na Slovenský Ráj, pokoj pro hosty a pracovna). V obou patrech jsou vyvedeny veškeré přípojky na případné  zbudování kuchyňské linky. Celá vila je napojena na systém intercom (kamery venku i uvnitř vily napojeno na policii SK), topení je zde vyřešeno plynovým kotlem který je umístěn ve sklepení domu (každé patro má svoje regulační a elektrické hodiny). Celá vila je jak z venku i uvnitř napojena na centrální vysavač. Venkovní část vily je složená ze dvou zahrad o celkové výměře 836 m2, menší ze dvou zahrad je rovinatého charakteru a je vybavena okrasnou a zcela funkční fontánkou. Druhá zahrada která je ve svažitém terénu je plná okrasných dřevin a je o ní pečováno zahradním architektem, zahrada je napojena na zavlažovací systém. Venkovní části domu jsou napojeny na teplou i studenou vodu. Elektřina je zde 220/380 V, taktéž napojena na venkovní prostory. V celé vile jsou luxusní podlahové materiály, venku je taktéž vydlážděné nádvoří a prostor u bazénu. Celé sídlo je zatepleno (fasády, okna,  dveře, střecha atd) Rekonstrukce celé nemovitosti byla provedena a ukončena  v roce 2013. Ve venkovních prostorách u domečku jsou připraveny rozvody na finskou saunu. Sídlo je opravdu  velmi luxusní a zcela jistě plně reprezentativní rezidence pro úspěšné podnikatele. Nemovitost je možno taktéž využít jako pension či hotýlek ve velmi turisticky žádané lokalitě Slovenského Ráje. 

Pro mnohem bližší informace o tomto krásném a luxusním sídle neváhejte kontaktovat našeho profesionálního makléře, který Vám mile rád Vaše veškeré  dotazy k nemovitosti zodpoví.

Odeslat poptávku
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.