Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Velmi pěkná vila, Praha - Západ

Kód: 11004117

Typ nemovitosti: Rodinný dům, Vila

Lokalita: Čisovice, Praha - Západ

Obytná plocha: 434 m2

Plocha pozemku: 508 m2

Kontakt na makléře: +(420) 602 489 153

Cena nemovitosti: 7 700 000 CZK


Sdílet


Detailní popis

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí luxusní velice vkusně architektonicky řešenou vilu. Vila může sloužit jako dvougenerační bydlení či jako dva oddělené rodinné domy se společnou zahradou 508m2 a prostorným nádvořím s velkým garážovým stáním.

Dispozice domu jsou 2 x 5+kk o celkové ploše 434m2. Vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem se solárním 300l bojlerem a elektrokotlem, druhý dům je napojen na tepelné čerpadlo.  Dům je velmi energeticky úsporný. Voda je čerpána z obecního vodovodu. Na pozemku je též kopaná studna. Vila má svou vlastní ČOV.

Mezi další luxusní vybavení patří kvalitní dubové plovoucí podlahy zn. Egger, velká zrcadla, velkoplošné lesklé obklady, protiskluzové dlažby v barvě pískovce. Baterie zn. Grohe a sprchový termostatický model. Toalety mají antibakteriální pomalu sklopná prkénka a mísy mají speciální glazury. Dům disponuje skrytým systémem pro kamerový systém, funkčním zabezpečovacím zařízením GSM modem, rozsáhlou párovanou sítí datových linek, rozvody satelitní televize do všech místností a audio rozvody pod omítkou. Světelné rozvody jsou bohatě dimenzované včetně osvětlení teras a zahradního domku. Čisovice se nachází 30km jihozápadně od Prahy. Obci se nachází veškerá občanská vybavenost a oblast vyhlášená krásnou přírodou a smíšenými lesy. Výborné spojení z Prahy. Objekt může sloužit pro jednu rodinu, či jako generační nebo také jako penzion či penzion pro seniory.

Odeslat poptávku
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.