Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Rodinný dům (vila) s garáží a udržovanou zahradou kousek od Vltavy

Kód: 11016703

Typ nemovitosti: Rodinný dům, Vila

Lokalita: Zvírotice, okres Příbram

Obytná plocha: 250 m2

Plocha pozemku: 763 m2

Kontakt na makléře: + (420) 602 489 153

Cena nemovitosti: 5 700 000 CZK


Sdílet


Detailní popis

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí rodinný dům ve Zvíroticích na Sedlčansku, okres Příbram. Je nepřehlédnutelný, s kombinací kamene a dřeva září novotou a i uvnitř je kompletně zrekonstruovaný. Byl původně  postaven v 70-tých letech minulého století jako dvougenerační domek, ale majitel jej postupně rekonstruoval  tak, aby mohl domkem procházet na několika místech do volného prostranství a do přírody a vychutnat si tak rekreačního ducha povodí Vltavy, která je z druhého patra na dohled. V přízemí se nachází garáž s dílnou, kotelna a technické zázemí domu, vše vydlážděné keramickými obklady.

Majitel s oblibou používá  krbová kamna. Garáž je propojena se vstupní chodbou. Posuvnými dveřmi. Vstupní chodba je poměrně velká a může sloužit jako šatna. Odtud vyjdeme po masivním dubovém schodišti do prvního patra. Na široké podestě prvního patra můžeme přejít do okouzlující terasy s letní kuchyní, se všemi spotřebiči a sezením pro hosty, barem aj. V domě slouží několik posuvných dřevěných dveří a v letní kuchyni jsou instalovány také. Na první podestě je také WC a sprcha, moderní obklady i keramika.

    V prvním patře najdeme velikou stylovou dřevěnou kuchyň se všemi spotřebiči, kterou vlastník ponechá v domě novému vlastníkovi. Kuchyň je situována k jihu, stejné jako otevřený obývací prostor. Z obou těchto místností můžeme vyjít k jihu na balkon, který lemuje tyto místnosti ze dvou stran. Většina podlah je zhotovena z dřevěné mozaiky s matným leskem. Někde jsou na stropech dřevěné trámy. V druhém patře jsou 2 ložnice a mimořádně velká koupelna s rohovou vanou a saunou. Také v tomto patře můžeme použít balkon z jižní a východní strany. I tady majitel z materiálů použil masivní dřevo a keramické obklady. Zahrada kolem domu je upravená trávníkem a chodníky kolem domu. Na pravé straně při vstupu objevíme přírodní skalku, na levé straně stojí dřevěný přístřešek pro auto.

   Vzadu za domem v levém rohu zahrady je pěkný zahradní domek, sloužící jako zahradní zázemí. Celý pozemek je oplocen – kamenná zídka a dřevěné ozdobné pláňky natřené lazurou. Vjezd zajišťují posuvná automatická vrata a je vydlážděn žulou. Voda je zajištěna z vlastní roubené studny, kanalizace je místní do čističky.

Za zmínku stojí samotná vesnice Zvírotice, která byla zatopena při výstavbě Orlické přehrady. V 50-tých letech byly postaveny nové Zvírotice ve stylu malebné jihočeské vesnice s oválnou návsí a s rozkošnými zemědělskými a kamenickými domky, jejichž štíty jsou zdobeny jednoduchými štukovými obrázky, např. čtyřlístek, ozubené kolo, kohout aj. V místě je malý obchod a hospoda. Vzdálenost od střediskové obce Dublovice je 7 kmDo Sedlčan 12 km. Dobré spojení je i na Prahu z 2 km vzdálených Křepenic i do Příbrami. Klidná  vesnice, zatím turisty příliš nezkažená rekreační oblast s malebnou krajinou skal a Vltavy, lesů, remízků a polí.

Odeslat poptávku
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.