Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Prodej pozemku

Kód: 11009776

Typ nemovitosti: Pozemek

Lokalita: Bořetín v okrese Pelhřimov

Plocha pozemku: 430 m2

Kontakt na makléře: + (420) 776 229 007

Cena nemovitosti: 130 000 CZK


Sdílet


Detailní popis

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí exkluzivně k prodeji stavební pozemek v obci Bořetín, v okrese Pelhřimov. Jedná se o svažitý pozemek o výměře 430 m2, který je v územním plánu obce. Příjezdová komunikace asfaltová, poblíž pozemku je elektřina, plyn, obecní vodovod, obecní kanalizace.  Možnost přikoupení sousedního pozemku o výměře 1535 m2. Pozemek se nachází v krásném přírodním prostředí na pomezí Vysočiny, možnosti turistického a sportovního vyžití, dopravní spojení BUS, auto. Občanská vybavenost v nedaleké Kamenici nad Lipou (11 km), v Černovicích (9 km), J. Hradec 23 km, nedaleko vodní zámek Červená Lhota. 

Doporučujeme prohlídku s naším realitním profesionálem (makléřem) a včasnou rezervaci. Hypotéka možná, rádi pomůžeme vyřídit a najít tu nejlepší možnou variantu.

Odeslat poptávku
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.