Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Rodinný dům s terasou, garáží a zahradou

Kód: 16003152

Typ nemovitosti: Rodinný dům, Vila

Lokalita: Druhlice, okres Příbram

Obytná plocha: 150 m2

Plocha pozemku: 568 m2

Kontakt na makléře: + (420) 602 489 153

Cena nemovitosti: info v kanceláři


Sdílet


Detailní popis

Společnost GOLDEN CASTLE  s.r.o. nabízí rodinný domek s terasou v obci Druhlice , okres Příbram. Je vhodný k celkové rekonstrukci. Nachází se na malebné návsi u rybníka. Celková plocha pozemku je 568 m2. Vytápění - kotel  na tuhá paliva, elektrický rozvod 230/400V. Studna septik. Na pozemku zděná garáž a hospodářská stavení. Suchý sklep – 15 m2. V současné době je v řešení připojení na obecní vodovod a kanalizaci. Obec je vzdálená 7 km od Dobříše a 14 km od Příbrami a 48 km jižně od Prahy. Okolí je zde příznivé jak pro pěší turistiku, tak i pro cykloturistiku. Na východ od obce se rozprostírá hojně zalesněná vrchovina, která je oblíbená především u vášnivých houbařů. Velice klidná lokalita.  Spojení BUS, auto. PENB – G.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, ale máte jinou představu o ceně, neváhejte nám ji nabídnout. U nás je vždy cena k jednání. Vřele doporučujeme prohlídku s naším makléřem. Hypotéka možná, rádi pomůžeme pro Vás vyřídit ty nejlepší podmínky.

Odeslat poptávku
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.