Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Rodinný dům 3+1 po rekonstrukci

Kód: 16003194

Typ nemovitosti: Rodinný dům, Vila

Lokalita: Rožmitál pod Třemšínem, okres Příbram

Obytná plocha: 154 m2

Plocha pozemku: 154 m2

Kontakt na makléře: + (420) 602 489 153

Cena nemovitosti: REZERVACE


Sdílet


Detailní popis

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí k prodeji zrekonstruovaný rodinný domek 3+1, v klidném prostředí v Rožmitále pod Třemšínem, okres Příbram. Výměra 154 m2. Okna plastová, podlahy dlažba. Sklep 12 m2. Ve sklepě je umístěn kotel na pevná paliva automat. El. Bojler 200 l. Koupelny jsou dvě. Nemovitost nemá zahradu, parkování je možné za domem na obecním pozemku. Dům je vhodný i pro další pronajímání vzhledem k velké pracovní příležitosti v okolí. Možná je i půdní vestavba. Veškerá občanská vybavenost, v sousedství škola, školka, fotbalové hřiště, rybník, autobusové nádraží. Spojení BUS, auto, vlak. Město leží 80 km jihozápadně od Prahy a 17 km od Příbrami, nachází se na okraji CHKO Brdy, která skýtá nepřeberné množství houbařských zážitků a dostupných cykloturistických tras. Mezi památky patří kostel Povýšení sv. Kříže s unikátními varhanami a renesanční zámek.   PENB – G.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, ale máte jinou představu o ceně, neváhejte nám ji nabídnout. Doporučujeme prohlídku s naším realitním profesionálem (makléřem) a včasnou rezervaci. Hypotéka možná, rádi pomůžeme vyřídit a najít tu nejlepší možnou variantu.

Odeslat poptávku
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.