Golden Castle s.r.o. na Facebooku

pozemek s čerpací stanicí

Kód: 16023217

Typ nemovitosti: Pozemek

Lokalita: Tábor, okres Tábor

Plocha pozemku: 877 m2

Kontakt na makléře: + (420) 602 489 153

Cena nemovitosti: REZERVACE


Sdílet


Detailní popis

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí prodej pozemku v průmyslové části města Tábor, ulice Vožická o výměře 877 m2. Na pozemku se nachází technologické zařízení pro čerpání pohonných hmot Bencalor tj. nádrž o objemu 25 000 l, válcová, místně dvouplášťová se 2 vstupy, tankomat TA 08 C, měřidlo spotřeby paliva Sensus Přerov + příslušenství. Kompletní rekonstrukce okolního pozemku byla dokončena v únoru 2012 včetně instalace samoobslužného elektronického systému Centros XP od firmy Quitec s.r.o. a čerpacího rozvodu MN do dvou tankovacích stojanů. Jeden tankovací stojan plně funkční, na druhý stojan je vše před připraveno k instalaci. Jedná se o neveřejnou čerpací stanici pro firemní účely a v současné době není v provozu.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, ale máte jinou představu o ceně, neváhejte nám ji nabídnout. Doporučujeme prohlídku s naším realitním profesionálem (makléřem) a včasnou rezervaci. 

Odeslat poptávku
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.