Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Prodej vila domu 6+1 se zahradou

Kód: 71028358

Typ nemovitosti: Rodinný dům, Vila

Lokalita: Krásná Hora nad Vltavou, okres Příbram

Obytná plocha: 200 m2

Plocha pozemku: 856 m2

Kontakt na makléře: + (420) 602 489 153

Cena nemovitosti: 3 580 000 CZK


Sdílet


Detailní popis

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí k prodeji rodinný dům v malebné obci Krásná Hora nad Vltavou v krásné přírodě středního povltaví, 9 km od Orlické přehrady, 6 km od Kamýcké přehrady, okres Příbram. Kraj je rájem pro milovníky rybaření, houbaření, cykloturistiky a vodních sportů. V obci je veškerá občanská vybavenost a autobusové spojení. Celková plocha pozemku je 856 m2, zastavěná část činí 124 m2. Dvougenerační dům 6+1 s dvěma koupelnami je celý podsklepený. V půdním prostoru je možnost vybudovat podkrovní byt. V suterénu je garáž, kotelna, prádelna a sklep. V roce 2013 došlo k výměně oken na plastová eurookna a kotle Dakon, který je na tuhá paliva. Dům je zateplený pevnou cihlou, napojený na obecní kanalizaci s vlastní kopanou studnou. Velmi dobře přístupný po vlastní příjezdové cestě s obecní asfaltové komunikace. Ideální k bydlení, na rekreaci, ale i ke komerčním účelům. 

Doporučujeme prohlídku s naším realitním specialistou (makléřem) a včasnou rezervaci. Hypotéka možná, rádi pomůžeme vyřídit a najít tu nejlepší možnou variantu.  

Odeslat poptávku
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.