Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Správa a údržba

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí správu a údržbu nemovitostí.

Naše služby jsou vždy na vysoce profesionální úrovni, individuální přístup při jednání s klientem je samozřejmostí. Nabízíme Vám jistotu, naprostou spolehlivost a diskrétnost, budování dlouhodobého vztahu na základě plné důvěry. Možnost pravidelné kontroly nemovitosti v době vaší nepřítomnosti. Správu a údržbu nemovitostí v době prodeje a po prodeji nemovitosti.

Jedná se o převratnou novinku na trhu realit, která je v zahraničí běžná. Zajistí větší servis a pohodlí. Správa nemovitostí je určena pro jednotlivé zájemce, ale i pro investory, vlastníky více bytů či rodinných domů, kteří nemohou nebo nechtějí mít s nemovitostí starosti.


Nabízíme venkovní i vnitřní úpravy nemovitostí, vyklízecí práce, úklidové práce kolem nemovitosti i úklid samotné nemovitosti, kompletní malířské, zednické a topenářské práce. Stavební úpravy, bytová jádra, obklady, dlažba, pokládka plovoucích podlah. Zakládání ovocných a okrasných zahrad, údržba zeleně, zalévání, hrabání trávy, listí, sběr větví, sekání travních ploch za užití odpovídající techniky. Řez stromů, keřů a porostu na pozemku, drobné úpravy terénu zahrad, štípání dříví. Další práce po dohodě, a to vše v rozsahu dle vlastníkovy představy a s jeho souhlasem. Vše v celém rozsahu odborností. Tím šetříte Váš čas a potažmo i peníze.

Jsme ochotni se vždy dohodnout. Naším sídlem jsou Sedlčany, ale spravujeme nemovitosti i v širokém okolí (Příbram, Votice, Tábor). Na prvním místě je u nás vždy dobrá komunikace s vlastníkem nemovitosti. Vždy jednáme otevřeně, klademe důraz na „fair-play“. Postaráme se o Vaši nemovitost jako o svoji vlastní.

Home staging (profesionální návrhy, úpravy interiérů a exteriérů).

Vybavení nábytkem a doplňky na míru. Design interiéru. Vždy dbáme na přání, potřeby zákazníka a jeho maximální spokojenost.


Naše služby využívají jak přímo majitelé bytů, rodinných domů a rezidencí, tak firmy, instituce, školy, úřady. Nabízíme dlouhodobé smluvní vztahy i jednorázové dodávky. Nabízíme využití našich zkušeností pro technické poradenství, konzultace, technické dozory. Revize domu při prodeji. Kompletní kontrola domu, kdy závěrem dostanete písemnou zprávu o stavu domu a případných nákladech na rekonstrukci.

Žádné diskrétní informace od nás nikdy neproniknou ven za stěny vašeho sídla.

Kontaktní telefon: + (420) 776 229 007, e-mail: info@goldencastle.cz