Golden Castle s.r.o. na Facebooku

Finanční služby

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. zajišťuje marketing a realizaci realitních transakcí včetně realitního poradenství, zajištění právního servisu, služby advokáta (advokátní kancelář Mgr. Renata Strnadová, Příbram).

Advokátní úschova peněz samozřejmostí, možnost ověřování podpisu i o víkendu a svátcích. Dále zajištění finančního poradenství k zajištění hypotečních úvěrů, zajištění znaleckých posudků, geometrických plánů, vytyčování hranic parcel, dělení pozemků.

Nabídka služeb - GOLD EXCLUSIVE, VIP GOLD A STANDARD.

Věrnostní karty pro stálé zákazníky.Výkup nemovitostí

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí možnost okamžitého výkupu vaší nemovitosti.

Tato služba je určena pro ty, kteří potřebují rychle prodat svoji nemovitost, jsou v tíživé finanční situaci, případně jim hrozí exekuce, nebo ještě v horším případě dražba. Také pro zájemce, kteří chtějí výhodně koupit jinou nemovitosti, případně koupit nemovitost z nabídky realitní kanceláře na protiúčet.

Vykupujeme domy, byty osobní i družstevní vlastnictví, pozemky, chalupy, chaty, usedlosti. Vždy se snažíme najít co nejvhodnější řešení pro klienty, kteří se na nás obrátí.

Nabízíme maximální možnou cenu, která je závislá na stavu a místu, kde se nemovitost nachází. Cenu výkupu určí vždy specialista po prohlídce nemovitosti.


Formulář pro výkup
Změnit text