Golden Castle s.r.o. na Facebooku

O společnosti

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. je mladá rozvíjející se společnost, která nabízí svým klientům nadstandardní komplexní realitní služby. Zakladatelé společnosti Jan Jordák a Bc. Milan Valta, působí v realitách již několik let. Jan Jordák od roku 2006, kdy začal jako realitní makléř. Po roce se dokázal vypracovat na pozici manažera a vedl pobočku kanceláře, která byla za jeho vedení vždy jedna z nejúspěšnějších. Bc. Milan Valta pracuje v realitách od roku 2010 a od této doby stál u několika úspěšných obchodů.

V roce 2012 si ale řekli: "Chceme něco víc". V tom zmatku a nedůvěře vůči realitním kancelářím je na čase udělat pořádek na realitním trhu a založit takovou společnost, ke které se budou spokojení zákazníci vracet a budou ji vždy jen doporučovat dál.

GOLDEN CASTLE s.r.o. staví do středu svého zájmu zákazníka, jeho komfort, právní ochranu, jistotu a bezpečí. Při obchodování s nemovitostmi, prodej hlídáme až do konce. Klademe proto důraz především na vzdělání a sebevzdělávání v oblasti realit, právní a daňové povědomí, a v neposlední řadě, i na obchodní talent našich makléřů.

Zaměřujeme se na prodej a pronájem luxusních nemovitostí, zámků, usedlostí, rančů, rodinných domů, bytů, rekreačních objektů a pozemků převážně ve Středočeském a Jihočeském kraji. Samozřejmě prodáváme veškeré nemovitosti, ne jen ty luxusní, snažíme se vyjít vstříc všem klientům, kteří nás osloví. V budoucnu plánujeme rozšířit nabídku i do zahraničí, zejména pak do přímořských zemí.

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. se specializuje na přímé prodeje. Naší prioritou není mít v nabídce stovky nemovitostí jako některé realitní kanceláře a čekat, až se najde kupující. Specializujeme se na vyhledávání nemovitostí pro přímé zájemce (kupující). Např.: Přijde „zájemce“ a řekne chci koupit statek na polosamotě k tomu polnosti 20 Ha, cena do 5.mil Kč, oblast do 50 km od Prahy. Sepíšeme dohodu o provizi a aktivně vyhledáme nemovitost.


Etický kodex Golden Castle s.r.o.